SHKODER.INFO Etiketimet ALBANIA

Etiketim: ALBANIA

Te fundit

Klea Huta rrëfen prapskénat televizionit: Ju tregoj si ma morën emisionin…

Klea Huta është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar dhe na ka vërtetuar se ajo mund të përballojë më së miri...

“GAME OVER”! Rama jep njoftimin e rëndësishëm për të gjithë ata që kanë…

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një njoftim të rëndësishëm mbi procesin e kolaudimit të mjeteve. Ai ka bërë apel që drejtuesit e mjeteve të kontrollojnë...

I thanë se ka gjoksin e vogël, Loredana nxjerr “provat” në shesh dhe iu...

Loredana është njëra ndër fytyrat e njohura shqiptare, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale. Së fundi ajo ka bërë një postim mjaft interesant...