Kujdes, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do humbni para, dikush ju fut në kurth

Dielli ne Virgjeresh do beje nje lidhje te brendshme me Marsin e kundert ne Dash. Dhurata e kësaj lidhjeje është shansi i fundit te rregullojme disa gabime te bejme...

I coptohet zemra në çdo lidhje/ Këta janë fatzinjtë e zodiakut

Binjakët Janë ëndërrimtarë, kur hyjnë në një lidhje ëndërrojnë momente të lumturisë ekstreme, por me gjithë këtë fantazi mund të ndjehen keq kur t’i duhet që të përballen me realitetin. Gaforrja Janë...

Dashuritë e verës! Paolo Fox zbulon cilat shenja të HOROSKOPIT do ta mbyllin muajin...

Dashi: Ky muaj do të jetë shumë i bukur edhe në fushën e ndjenjave, aq sa do t’i nxitni të gjithë ata që s’besojnë në dashuri të bëjnë hapa...

HOROSKOPI DITOR, E DIELE DATE 1 NENTOR 2020

Dashi   Do të duhet t’i përkushtoheni marrëdhënies tuaj në çift, sepse javët e fundit problemet rreth punës dhe të parave ju kanë larguar paksa nga jeta juaj e dashurisë. Ditët...

Horoskopi ditor për sot, e diel 3 maj 2020

Dashi Ky është momenti për të kuptuar se çfarë ndjeni dhe çfarë dëshironi, ndaj nëse nuk e dini ende, mos bëni lëvizje të nxituara. Sfera financiare mund t’iu shkaktojë probleme,...

3 shenjat e horoskopit që nuk e kthejnë kurrë kokën pas për t’u kthyer...

Dhe ata jetuan të lumtur derisa...kuptuan se për të qenë në paqe me veten nuk nevojitet medoemos një ish-i,e dashur, dhe kur bëhet fjalë për tre shenjat e mëposhtme...

Horoskopi i dashurisë: Tetë kombinimet më të këqija të horoskopit!

Dashi dhe Gaforrja Të lindurit nën shenjën e Dashit janë të paqëndrueshëm dhe energjikë, ndaj Dashi nuk përshtatet mirë me shenjat konservatore dhe të ndjeshme, si Gaforrja. Edhe pse thuhet...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 12 Shtator 2019

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? Binjakët- Ky është një moment shumë i mirë për të shfrytëzuar të gjitha kapacitetet tuaja menaxheriale dhe për të marrë një...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? DEMI Mjaft socialë, sot nuk do e keni të vështirë të krijoni miqësi të reja. Do ndiheni plot hare e gëzim. Nëse...

Horoskopi i dites diel 20 Tetor 2019, kjo do te jete shenja me me...

Dashi Në fillim të ditës, energjia dhe niveli i entuziazmit i të lindurve të kësaj shenje do të jenë mjaft të ulëta. Pushoni, flini dhe më tej dilni në një...

Te fundit

Djali i Jozefina Topallit harron Eva Muratin, kapet mat me nje bjonde

Prej shume kohesh moderatorja Eva Murati ka qene ne nje lidhje me djalin e Jozefina Topallit, Genarin. Por duket se pas ndarjes Eva ka vazhduar...

Tea harron Beartin, kapet me te dashurin e ri

Tea beri mjaft buje me lidhjen dhe ndarjen me Beartin. Por e ftuar “Ne ferme” ajo ka treguar se eshte lidhur me dike tjeter...

Ministria e Shendetesise lajmeron se varianti Delta ka hyre zyrtarisht ne Shqiperi

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se, në vijim të procesit të monitorimit të situatës së Pandemisë COVID-19 nga Instituti i...