Astrologe Meri zbulon shenjën më me fat për muajin Gusht

Së fundmi, astrologe Meri ka dhënë parashikimin e horoskopit për muajin gusht. Ajo i ka renditur shenjat nga ajo me më pak fat tek më e favorizuara.   12. Gaforrja Do të...

HOROSKOPI DOTOR, E HENE DATE 8 QERSHOR 2020

Dashi Fat dhe gëzim pa fund do keni gjate kësaj dite ne planin sentimental. Shfrytëzojeni sa te mundni çdo moment sepse me vone nuk do jete e njëjta gjë....

Të fortë, të vendosur dhe mjeshtra të debatit, e dini përse të gjithë i...

Personat e shenjës së Peshores i duan shumë njerëzit, por ndërkohë urrejnë turmat e mëdha me shumë njerëz. Si njerëz të paqes, ata bëjnë ndërmjetësin kur të tjerët grinden,...

“Zjarr dhe Flakë”! 5 Çiftet më të Rrezikshme sipas Horoskopit (Kujdes!…)

Kushdo që është ‘krijuar’ për ju, do t’ju gjejë një ditë. Disa njerëz e kanë të shkruar për të qenë së bashku. Por, ka edhe besime të ndryshme kur është...

Ndryshime te bukura per kete 3 shenja horoskopi, ja cfare i pret gjat muajit...

Binjakët – Këtë muaj shenja e binjakëve do të jete e fokusuar tërësisht tek paratë. Shumicën e rasteve të ardhurat janë një stimulues për ju në mënyrë që të vijoni...

Dikur ishte kryeministri i Shqiperise, ndersa me vone perfundoi si pastruesh banjosh ne elbasan,...

Shumë banorë të Elbasanit e mbajnë ende mend pastruesin e banjave te markata e qytetit. Një plak i gjatë, i kërrusur, me çizme llastiku ngjyrë jeshile deri në kupën...

Rrethi i Zjarrit! Meri paralajmëron: Eklipsi i Diellit do i ndryshojë jetën kësaj shenje...

Së fundmi qytetarët anembanë botës, sidomos në Azi, kanë shijuar eklipsin e fundit për vitin 2019. Hëna mbuloi pothuajse të gjithë Diellin, duke krijuar një “unazë të zjarrtë”. Njerëzit u...

Meshkujt në Horoskop që thonë “të dua” me vepra dhe jo fjalë

Astrologët kanë përcaktuar se meshkujt që i parkasin shenjave të Horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë meshkujt më besnikë në dashuri. Pra, janë shenjat e Horoskopit që thonë “të...

Këto janë 4 shenja e horoskopit më me fat këtë fundjavë

Fundjava trokiti, dhe rubrika e çdo jave na sjell se cilat janë katër shenjat që do kenë më shumë fat në fushën e dashurisë për datat 6 – 8...

Parashikimin për 12 shenjat e horoskopit, zbuloni surprizat që ju presin

Dashi Do keni nevoje te shprehni dashuri emocione dhe te merrni te njejten energji nga nje person i dashur qe ka vlere dhe cilesi ne jeten e tij apo saj. Demi Mund...

Te fundit

Konspiracionisti Alfred Cako: Flamurin e parë nuk e qëndisi Marigoja, është dhuratë nga Austro-Hungaria

Konspiracionisti Alfred Cako ka komentuar në emisionin “E Diell” historinë e flamurit shqiptar. Sipas tij, flamurin e ditës së Pavarësisë nuk e ka qëndisur Marigoja,...

“E detyrueshme brenda 60 diteve”, qeveria merr vendimin e rëndësishëm për emigrantët shqiptarë jashtë...

Vendimi i ri qe duhet te bejn emigrantet shqiptar neper bote eshte se duhet te verifikojne adresen e tyre. Sipas Vendimit te Këshillit të Ministrave...

Pipero, më në fund vjen me lajme të mira : Në javën e 3...

Pipero eshte shprehur se gjate kesaj jave sipas tij pritet te arrije piku ne lidhje me numrin e rasteve te reja. Ndersa pastaj ne javen...