Zbuloni se cilat janë shenjat më të ëmbla dhe romantike të horoskopit

Dashi Dashi është romantik dhe shumë i rrezikshëm, pasi është gati edhe që të bëjë çmenduri për të treguar, apo për të provuar dashurinë. Burri i shenjës së Dashit e...

Meri paralajmeron kete shenje : Do te keni nje takim interesante qe do t’iu...

Shenja e Gaforres duket se do të ketë një takim shumë të rëndësishëm sipas Meri Shehut. Të lindurit e kësaj shenje do të arrijnë një marrëveshje të mirë dhe do...

Njihuni me kombinimet zodiakale me të cilat nuk duhet të bëheni kurrë bashkë

Ka kombinime zodiakale për të cilat është e pamundur të krijohet një marrëdhënie e qëndrueshme mes dy njerëzve. Përveç njohjeve të thella të tjetrës, një tjetër metodë e pagabueshme...

Horoskopi mujor, kush do të ketë fat e kujt do t’i shkojë ters shtatori

Ky është horoskopi për muajin shtator 2019. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Shtatori sjell energji pozitive...

“Mund të bëheni shqiponjë e të fluturoni, mbi tok e qiell”- Astrologe Meri Shehu...

Dielli ndodhet tashme ne shenjen e Akrepit. Akrepi perfaqeson interesat pasionet dobesite dhe pikat delikate qe duhet te ndricohen qe duhet te ndryshojne dhe te metamorfohen. Por ne te njejten...

HOROSKOPI 9 GUSHT 2019

Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve dhe nëse nuk jeni mirë, ndryshoni drejtim. Dashuritë vijnë dhe shkojnë, insistimi do të ishte i gabuar, le të flasë zemra vetëm. Për beqarët...

Astrologe Meri zbulon shenjën më me fat për muajin Gusht

Së fundmi, astrologe Meri ka dhënë parashikimin e horoskopit për muajin gusht. Ajo i ka renditur shenjat nga ajo me më pak fat tek më e favorizuara. 12. Gaforrja Do të...

“Zjarr dhe Flakë”! 5 Çiftet më të Rrezikshme sipas Horoskopit (Kujdes!…)

Kushdo që është ‘krijuar’ për ju, do t’ju gjejë një ditë. Disa njerëz e kanë të shkruar për të qenë së bashku. Por, ka edhe besime të ndryshme kur është...

Shenja e horoskopit që do të bënte gjithçka për partnerin

Ne kemi nevoja, zbrazëtira emocionale që duam t’i plotësojmë. Shumica prej nesh thjesht duan dashuri dhe romancë. Dhe romantizmi kërkon siguri, vëmendje dhe përkushtim.Këtë e realizon mjaft mirë shenja e...

Këngëtarja e njohur shfaqet te ‘Shihemi në Gjyq’ i Eni Çobanit: Ish-burri më ngriti...

Rubrika “Shihemi në gjyq” ka sjell historinë e dhimbshme të kengetares të njohur Burbuqe Rada.   Ajo ka rrefyer se në muajin Qershor të këtij viti, djali i saj ndahet nga...

Te fundit

Befason Viola Spiro, tregon emrin e futbollistit që do dilte në një darkë romantike:...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, kanë qenë të ftuara 4 moderatore sporti, mjaft të talentuara dhe që ia kanë fituar zemrën publikut. Bëhet fjalë...

Në një lidhje me djalin e Jozefina Topallit? Cindy Marina pranon për herë të...

Një ndër katër moderatoret e sportit që kanë qenë të ftuara sot në emisionin “Rudina” ka qenë Cindy Marina e cila ka lënë SHBA...

Rritja e çmimit të bukës! E veshur firmato, Grida Duma sulmon Qeverinë

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka sulmuar mazhorancën socialiste për mosmbajtjen e premtimeve. Përmes një videoje në rrjetet sociale, Duma ka pasqyruar disa deklarata...