Aksident i rëndë në hyrje të qytetit në afërsi të “Bexhistenit”

Një automjet tip Benz që drejtohej nga një 45-vjeçar ka përplasur një grua të moshuar që po lëvizte me biçikletë. Kjo e fundit është dërguar në spital në gjendje kritike për jetën.Ndërkohë policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit ku edhe po merret në pyetje lidhur me rrethanat e këtij aksidenti

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...