“Zëri më i bukur në botë Alban!” Për kë e ka Kiara Tito?

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy ish-banorë të spektaklit televiziv “BBV2”, nga ku Luizi u shpall dhe fituesi.

Çifti gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nisën një romancë, e cila vazhdon dhe jashtë.

Ato janë tepër aktiv në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Ditën e djeshme Luizi ka publikuar një cover të “Can’t help falling in love” nga Elvis Presley, nga ku nuk ka munguar dhe suporti i Kiarës, e cila e ka ripostuar këngën në faqen e saj në rrjetin social “Instagram” dhe e ka konsideruar zërin e tij më të bukurin në botë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...