“Se çohesh nga studio e ikën…”/ Çfarë ndodhi mes moderatores dhe Efit në Top Channel

Efi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Shqipëria Live” sot në Top Channel ku foli për jetën e saj pas spektaklit Big Brother VIP.

Ajo tregoi se me kë e ka ruajtur marrëdhënien pas përfundimit të lojës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“Me thënë të drejtën dy kisha njerëz më të afërt atje në shtëpi, Luizin dhe Kiarën, por nuk kemi folur me asnjërin që nga fundi i lojës.

Kam dashur t`i mbyll komplet zërat rreth Big Brother dhe prandaj kam shkuar të jetoj në Francë.

Megjithatë vazhdoj marrëdhënien me Ronaldon dhe sigurisht mikeshën time Mikelën”.

Moderatorja Erjona Rusi: Ajo tha se ti e kishe njohur bashkë me të dashurin e ri

Efi: Po unë, më ecin këto shkuesitë

Moderatorja: Po për vete?

Efi: Unë mirë jam…ju thashë mos më pyesni për jetën private

Moderatorja: Mos je dhe ti nga ato që çohesh e ikën nga studio

Efi: Ikaa (qesh)

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...