Ronaldo Sharka zbulon ‘sekretin’ e Kristi Aliaj ndaj komenteve negative: U dërgon foto të organit…

Ish-banori i “BBV” Ronaldo Sharka së fundmi ka qenë i ftuar në “E Diell”, ku ka folur më shumë rreth mesazheve dhe komenteve negative që personazhet e njohura marrin në rrjetet sociale.

Moderatori tha se Kristi Aliaj ka gjetur mënyrën se si ta menaxhojë këtë situatë, teksa tregoi se ish-banori u dërgon fansave foton e organit gjenital në mënyrë që ata mos ti shkruajnë më.

Ndër të tjera Ronaldo u betua se këtë metodë ia ka treguar vetë ish-banori.

“Është vetëm një person që ka zbuluar formulën se si parandalohen këto mesazhe urrejtjeje. Ky është Kristi Dragot Aliaj, i cili u dërgon foto të organit gjenital. Të betohem, ma ka dërguar vetë mua, dhe më pas ata frikësohen dhe nuk i shkruajnë më. Është fakt, ma ka treguar vetë, jo foton por metodën që përdor.”– tha Ronaldo.

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket jane ne afersi te sheshit "Isa Boletini". Nga sa behet me dije informohemi se zjarri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...