Orinda dhe Turjani prindër për herë të dytë?

Ndjekësit e këngëtares shqiptare, Orinda Hutës, kanë nxjerrë aludime se ajo është në pritje të ëmbël, kjo pas fotove të cilat lënë vend për dyshime.

Kohët e fundi ajo është shfaqur me një bark të fryrë, gjë që ka lënë vend këto ditë për mundësinë se ajo dhe Turjan Hysko janë në pritje të fëmijës së dytë.

Kujtojmë që çifti ka një vajzë, e quajtur Atara e cila sapo ka mbushur 2 vjeç.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...