Një vit nga kurorëzimi i saj, Armina Mevlani e kujton dasmën me Shkëlzenin me këto FOTO…

Çifti i njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sot festojnë 1 vjetorin e martesës së tyre.

Në këtë ditë të veçantë padyshim që nuk kanë munguar disa postime nga blogerja e njohur.

Ajo ka vendosur të ripublikojë në rrjetet sociale disa pamje nga dasma e saj unike, ku në disa prej tyre shfaqet krahë partnerit të saj duke kërcyer, dhe në disa të tjera pozon vetëm, me disa modele të fustanit të nusërisë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...