Nga Noizy tek Luiz Ejlli kush janë artistët që reaguan lidhur me vrasjen e policit në veri të Kosovës

Shteti i Kosovës është përballur me një situatë tejet të vështirë të dielën, ku një efektiv i policisë mbeti i vrarë nga sulmet në veri të vendit.

Lidhur me ngjarjen në fjalë, ka pasur reagime të shumta duke filluar nga udhëheqësit politik ku nuk kanë munguar as artistët.

Shumë prej personazheve VIP zgjodhën që të shprehin ngushëllime për familjen e të ndjerit dhe krenari për Policinë e Kosovës, reperi Noizy, Luif Ejlli, Stresi, Dafina Zeqiri janë vetëm disa nga figurat publike të estradës që kanë reaguar lidhur me ngjarjen.

Reperi, Noizy zgjodhi të tregonte se ishte në gjendje gatishmërie, Luiz Ejlli thotë që familja e të ndjerit nuk ka qenë dhe nuk do jetë kurrë vetëm.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...