Moderatorja habit me deklaratën e saj: Më quanin dashnorja e Bled Manes, kjo është sëmundje…

Në rubrikën “Trotuar”, në emisionin “E diell”, është zhvilluar një temë, e cila prek diskutimet e përditshmërisë sonë.

Tema e fundit ishte “gjuha e urrejtjes në rrjetet sociale”, ku të ftuarit shprehën ofendimet dhe mallkimet e shumta që marrin nga ndjekësit e tyre.

Një ndër të ftuarat ishte dhe moderatorja, Erjola Doçi, e cila tregoi një rast konkret që i kishte ndodhur.

“Rasti im konkret i urrejtjes, përpos shumë fjalëve dhe shpifjeve, kanë qenë kur Bledi më nxirrte në fillimet e mia, “ti je dashnorja e Bled Manes”.

Jemi një popull që urrejmë shumë dhe duhet të kurohemi se kjo është një sëmundje”, tha Erjola.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...