Habit Rezart Veleshnja: Jam gati të bëj 6 vite burg për…

Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja, në një reagim të fundit ka ironizuar dënimet e dhëna nga Gjykata për të përfshirët në aferën e Inceneratorit të Fierit.

Madje ai thotë se është gati të bëjë 6 vite burg për të fituar një tender.

“Ju lajmëroj të gjithëve, kush do të më fusë në ndonjë tender, nuk kam nevojë as të paguaj avokatin. Mbaj deri në 6 vite burg. Se këtij Alqit për shembull ja ulën, ju lutem të gjithëve, pa asnjë ndërhyrje pa asgjë që mos ju vë në siklet jo me avokatët e gjyqtarët. Vetëm më jepni një incinerator,” thotë Veleshnja.

Kujtojmë se ditën e sotme u dhanë dënimet për Lefter Kokën me 10 vite burg, 6,8 me gjykim të shkurtuar

Alqi Bllako dënohet me 4 vite burg, 2,8 vite me gjykim të shkurtuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...