FOTO/ E mbani mend Biorkin nga “1001 Pse”? Nuk do ta besoni se si duket ai sot

Biork Aliaj, një ndër fëmijët që mori pjesë në emisionin “1001 Pse”, bëri të gjithë publikun për vete, me batutat e natyrshme dhe karakterin trazovaç.

Kohët e fundit, një video nga ky emision i 11 viteve më parë është bërë virale në rrjetet sociale dhe me siguri shumë prej jush janë bërë kuriozë se si duket sot Biorku.

Tashmë ai është rritur, është rreth të 20-ave, dhe ndjek studimet jashtë vendit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...