Rruga “Martirët” nevojë për investime / Banorët: Prej vitesh nuk është bërë asnjë investim

Prej vitesh banorët të cilët jetojnë në rrugën “MARTIRET ” në lagjen TRE HEROJTE në Shkodër vuajnë mungesën e infrastrukturës.

Banorët shprehen të shqetësuar pasi sipas tyre ndihen të harruar nga institucionet pasi prej shumë vitesh në këtë zonë nuk është bërë asnjë investim .

Megjithëse shumë herë banorët kanë ngritur këtë shqetësim përmes mediave, deri tani nuk ka pasur asnjë reagim duke bërë që kjo problematikë të mos marrë zgjidhje

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...