“Kam 800 mijë euro cash”, Kozaku tregon shifrën e çmendur të lekëve që fiton nga TikTok-u

Personazhi i njohur i rrjeteve sociale Kozak, ka folur për jetën e tij gjatë një interviste në Top Channel.

Gjatë intervistës Kozak është pyetur se sa para ka në bankë, por ai me sinqeritet të plotë u shpreh se nuk mban asnjëherë para në bankë por cash.

Sipas tij, ai fiton rreth 7 mijë euro në javë dhe në total kursimet e tij shkojnë rreth 800 mijë euro të cilat i ka cash.

Moderatorja: Sa para ke në llogarinë tënde bankare aktualisht?

Kozak: Në bankë nuk është se mbaj lekë, i mbaj vetëm cash. Kam nja 800 mijë euro.

Moderatori: Hajde e lëmë këtë emision, ikim bëjmë live në TikTok.

Kozak: Ka shumë njerëz që thonë që gënjej dhe dua t’ja shpjegoj. Njerëzit që merren me live e dinë se sa lekë fitoj. Unë kam tre vite që marr nga 7 mijë euro në javë.

Llogariteni vetë se sa lekë shkon për tre vite.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...