E mbani mend vajzën e Eli Farës? Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar …

Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli Farës, Marina është rikthyer fuqishëm në vëmendjen e mediave me pozat e fundit që ka postuar në Instagram.

Marina gjithmonë është komentuar për format e saj dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe këtë herë.

Por një vëmendje të madhe ka marrë edhe ndryshimi që bukuroshja ka pësuar gjatë kësaj kohe duke u shfaqur akoma edhe më sexy.

Marina ka qenë shumë e komentuar edhe për jetën private, ndërsa tashmë bukuroshja po e mbaj diskrete jetën private dhe fotot janë e vetmja gjë që zbulon në rrjete sociale.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...