DETAJE/ Shqiptari që rrihte dhe mbante mbyllur bashkëshorten, ka ngritur dorë dhe ndaj vajzës 2-vjeçare

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me rastin e 28-vjeçarit shqiptar në Volos të Greqisë, i cili dhunonte dhe mbante mbyllur në banesë bashkëshorten e tij 22-vjeçare.

Sipas medias greke Protothema, shqiptari ka ushtruar dhunë dhe ndaj vajzës së tij të mitur

“Ai do ta vriste atë,” tha një nga gratë që ndihmuan t’i jepte fund torturës së 22-vjeçares të dielën në mëngjes .

Sipas saj, fëmija 2.5-vjeçar që ishte në krahët e nënës së tij të gjakosur mbrëmjen e së enjtes kur u zbulua historia tragjike, bërtiste “mama-mama kur i shpëtuam”.

Tregues i mënyrës së sëmurë se si u trajtua 22-vjeçarja nga bashkëshorti i saj shqiptar ishte fakti, sipas ERT, se ai kishte vendosur një kamerë në mënyrë që përmes një aplikacioni në celular të mund të monitoronte çdo lëvizje të saj edhe kur ai ishte larg shtëpisë dhe në punë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...