Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv “BBV2”, Luiz Ejlli ka qenë një ndër këngëtarët më të kërkuar këtë sezon veror. Gjithashtu, ai u bë pjesë për herë të parë në kinematografi, ku luajti si protagonist në filmin, “Në Kuadër të Dashurisë”.

Para pak javësh, dolën aludime se këngëtari do të ishte opinionist në spektaklin e lartpërmendur, por një burim i afërt me të tha se, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj ishin kundër pjesëmarrjes së tij në këtë format.

Dhe ka qenë pikërisht ky fakt “molla e sherrit” mes fituesit të big Brother dhe çiftit të famshëm.

Kujtojmë që Luizi i largoi nga faqja e tij ne rrjetin social “Instagram”, bashkë me disa ish-banorë të tjerë, duke sjellë kështu mbylljen përfundimtare të marrëdhënieve mes tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...