Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri, i prishën marrëdhëniet e tyre që brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Madje, ata s’kanë bërë “paqe” as pasi dolën nga shtëpia dhe pasi loja përfundoi.

Megjithatë, Armaldo nuk i ka thënë “Jo” një oferte që ka marrë nga qyteti i Shkodrës, për të kënduar.

Mirëpo, ai ka shkuar në vendin e Luizit dhe njerëzit kanë dashur t’ia vendosin edhe njëherë në dukje këtë detaj.

Teksa ai këndonte gjatë koncertit, të pranishmit kanë thirrur emrin e fituesit të “BBV 2”.

Armaldo e ka marrë me sportivitet situatën, duke i drejtuar mikrofonin e tij, e duke iu kërkuar të thërrasin më fort.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...