Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin e ka zbuluar vetë ai përmes rrjeteve sociale.

Artisti tha se arsyet janë personale, dhe kërkoi mirëkuptimin e adhuruesve të tij.

’Uroj të shihemi shpejt’, shkroi Ermali.

Nuk dihet ćfare ka ndodhur, gjithsesi, artisti ka qenë pranë fansave të tij anë e mbanë ku ka shqiptarë gjatë gjithë verës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...