Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më aktivë në rrjete sociale,

ku ndan vazhdimisht episode nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë një video në Instastory, ku tregon se kishte ndaluar në rrugë për shkak të një postblloku nga policia.

Kur Dea ka pyetur policët se çfarë ka ndodhur, sipas saj, ata i janë kthyer duke i thënë se po kërkonin një bjonde.

“Shiko janë situata idiote, po unë qesh shumë” – shkruan Dea Mishel, teksa ndan me ndjekësit këtë episod të saj sot.

Moderatorja njihet tashmë për humorin e saj, shpesh të pakuptuar nga ndjekësit – humor që shpesh ka shkaktuar jo pak zhurmë në rrjet.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...