NUK ESHTE E LEHTE… Ronaldo Sharka e pranon publikisht/ Flet hapur për varë…

Ronaldo Sharka pas daljes nga BBV duket se është në ditët më të mira të karrierës së tij,

si autor programi dhe moderator në “Mos i bjer me Top” në “E Diell”

dhe pjesë e produksionit në “Për’puthen”.

Madje dhe Instagrami i tij sapo ka shënuar plot 201 mijë ndjekës.

Së fundmi, gazetari ka ndarë me ndjekësit në Instagram, varësinë e tij përmes një Instastory. Po kush është varësia e Ronaldos?

Dëshira për të ditur gjithçka për këdo, në çdo kohë. Shumë prej jush mund t’a quajnë si dëshirë për thashetheme, por Ronaldo e quan një problem mjaft të frikshëm për të e as nuk e ndan dot nëse i vjen si pasojë e instiktit të tepruar të gazetarit apo duhet trajtuar lidhur me këtë.

Ja çfarë thotë ai:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...