Kiara Tito në pritje të ëmbël??? /Moderatorja kapet duke u veshur vetëm me…

Përveçse moderatore Kiara Tito e ka shfrytëzuar profilin e saj në Instagram edhe si influencer apo blogere.

Me stilin e saj mjaft interesant, Kiara ka tërhequr vëmendjen e brandeve

duke patur kështu bashkëpunime edhe me brand-e ndërkombëtare të

cilat i ka reklamuar në profilin e saj. Madje ka qenë e ftuar edhe në javën

e Modës në Milano dhe ajo që na ka rënë në sy janë ose veshjet e saj sportive ose fustanet “oversize”.

Sikurse e kemi bërë me dije edhe më parë, moderatorja është në pritje të ëmbël,

por që për momentin dëshiron ta mbajë larg vëmendjes mediatike.

Në tetor pritet që ajo të prezantojë edhe forumin e “Dancing with the Stars”,

një program që do të transmetojë çdo ditë provat e konkurrentëve dhe një përmbledhje të të gjitha situatave ditën e dielë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...