Hashashi në ballkonin e Encës/ Muharrem Ahmeti rrëfen të vërtetën ….

Artisti i madh i muzikës orient Muharrem Ahmeti ishte i ftuar special në D-Night në sezonin e tretë.

Një ndër këngëtarët më të preferuar të shumë moshave, ndau me publikun të pathënat për jetën e tij private.

I pyetur në lidhje me lajmin e bujshëm për mbjelljen e hashashit në ballkonin e Encës, ai tha se kjo ngjarje është ekzagjeruar pak.

Për Encën, njëkohësisht edhe mikeshë të afërt, por edhe një bashkëpunëtore të mirë, ai e cilësoi si një vajzë ‘gangstere’ !

Për më shumë klikoni në videon më poshtë:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...