FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv “BBV”, Luiz Ejlli, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes nga mediat, tashmë pasi po përflitet se partnerja e tij është shtatzënë.

Ditën e premte, ai ka postuar një video teksa shfaqet duke lyer flokët biond, nga një vajzë, e cila është e njohur nga babai i saj.

Kejsi Ujkashi, vajza e Gazmend Ujkashit, parukierit të njohur në kryeqytet, është vajza që Luizi ia ka besuar modelin e tij të flokëve.

Ka qenë vajza e para, e cila fillimisht ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e këngëtarit, foto e cila më pas është ripostuar nga Luizi, i cili ka shtuar: “Për të gjithë të interesuarit, foton e ka bërë Gazi, babai i Kejsit”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...