Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj në Instagram, por vajza e vetme e këngëtares Eli Fara deri vonë nuk ka preferuar ta shohin edhe ata që nuk ja bëjnë “follow”.

Ama, tani ajo e ka lëshuar dorën, duke e lënë faqen e saj në Instagram publike.

Marina Fara, bukuroshja që për një kohë ishte mjaftë e përfolur, në të gjitha fotot që poston duket e shkëlqyer dhe shumë e nxehtë.

Ndryshe, Marina për vite me radhë ka pasur mjaftë vëmendje mediatike për pamjen, stilin dhe jetën e saj personale

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...