Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia e spektaklit televiziv “BBV2”, ka qenë tepër aktiv me koncerte në qytete të ndryshme në Shqipëri.

Ai njihet për miqësinë që ka pasur me këngëtarin shkodran, Luiz Ejllin, raport i cili i prish brenda shtëpisë ku ata jetonin së bashku.

Megjithatë, Armaldo nuk i ka thënë “Jo” një oferte që ka marrë nga qyteti i Shkodrës, për të kënduar.

Në këtë koncert ai ka shkuar në vendin e Luizit, gjë e cila ka nxitur publikun që të thërrasë emrin e këtij të fundit kur Armaldo këndonte.

Mesa duket, këngëtari e ka marrë me sportivitet situatën, duke i drejtuar mikrofonin e tij, e duke i kërkuar të thërrasin më fort.

 

@luizi.fituesi.bb2

Amarildos i nderpritet koncerti 😂😂 #luizejlli

♬ suono originale – luizkampion

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...