Pas kësaj videoje nga Milano fansat janë të bindur se Kiara është shtatzënë

Kiara Tito prej javësh po përflitet për një shtatzëni të mundshme.

Bukuroshja e ekranit shqiptar nuk ka konfirmuar asgjë lidhur me këto thashetheme, të cilat u nxitën nga vet partneri i saj, Luiz Ejlli.

Ky i fundit kohët e fundit ka hedhur disa pastime që kanë shtuar dyshimet e fansave se çifti po presin fëmijë.

Në një video të hedhur së fundmi nga udhëtimi i tyre në Milano, këngëtari ka filmuar Kiarën teksa shijonte pamjen nga dritarja e hotelit dhe pasi kthehet rregullon bluzën tek barku.

Ky detaj ka bërë që shumë ndjekës të dyshesh simpatike të jenë të bindur se Kiara është shtatzënë.

 

@eida190

#lukicouple#kiaratito #luizejlli #pregnant#goviral #fyp #bestfeeling #love 🤞🤞🤞🤞❤️❤️

♬ original sound – Eida19.Ro

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...