OPOZITA ANKIMON PROJEKTVENDIMIN E KËSHILLIT BASHKIAK NË SHKODËR

Anëtarët e opozitës në këshillin bashkiak të Shkodrës kanë depozituar pranë prefekturës së qarkut Shkodër ankimimin e projektvendimit “për disa ndryshime dhe shtesa në buxhet” prej 1 milion euro.

Anëtarja e këshillit bashkiak Eliona Shkreli, deklaroi se ky projektvendim nuk duhej të miratohej pa u zhvilluar dëgjesa publike me qytetarët shkodranë të cilët duhet të jenë në dijeni të shpenzimeve që pritet të bëhen me këtë fond.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...