OPOZITA ANKIMON PROJEKTVENDIMIN E KËSHILLIT BASHKIAK NË SHKODËR

Anëtarët e opozitës në këshillin bashkiak të Shkodrës kanë depozituar pranë prefekturës së qarkut Shkodër ankimimin e projektvendimit “për disa ndryshime dhe shtesa në buxhet” prej 1 milion euro.

Anëtarja e këshillit bashkiak Eliona Shkreli, deklaroi se ky projektvendim nuk duhej të miratohej pa u zhvilluar dëgjesa publike me qytetarët shkodranë të cilët duhet të jenë në dijeni të shpenzimeve që pritet të bëhen me këtë fond.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...