Olta Gixhari tregon problemin me burrin e saj: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

Olta Gixhari ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me fansat në Instagram duke u përgjigjur pyetjeve të tyre. Një prej fansave e ka pyetur aktoren nëse bashkëshorti i saj Dori do jetë në premierën e filmit “Në kuadër të dashuris”.

Olta ka treguar se nuk beson që ai do të marrë pjesë pasi ka hallin e fotove që do të shkrepen atë ditë dhe Dori nuk e ka aspak qejf të jetë personazh publik. Madje ajo tregon se ai është bërë tym kur ka parë veten nëpër fotot e shkrepura në aeroporte.

“Nuk besoj se do jetë në premierë sepse nuk do të jetë fytyrë publike, po përpiqemi shumë për këtë, por vetëm kur e shohim veten çift viral nëpër aeroporte. Unë qesh, por Dori u bë tym”, tregon Olta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...