Ndodh në vendin tonë/ Mësuesja qëllon me shuplakë nënën e nxënesit brenda shkollës 9-vjeçare (VIDEO)

E gjithë situata ka ndodhur në sy të psikologes së shkollës.

Një episod dhune është raportuar nga shkolla publike 9-vjeçare “Pinellopi Pirro” në Fier.

Në një video të publikuar, duket mësuesja kujdestare e një djali në klasën e dytë që qëllon me shuplakë mamanë e nxënësit të saj.

E gjithë situata ka ndodhur në sy të psikologes së shkollës.

Sipas denconcimit nga nëna e djalit që ka raportuar ngjarjen, mësuesja quhet Violeta Cane.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...