“Ja çfarë bëra pas vrasjes sime të parë” SHOKON ish- mafiozi John Alite

Ish-mafiozi me famë botërore, John Alite është padyshim një nga personazhet me historitë më drithëruese.

John, i cili është me origjinë shqiptare, dhe ka punuar për vite me radhë për familjen mafioze Gambino, ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’.

Ai zgjodhi tu përgjigjet pyetjeve të sikletshme të moderatores Ester Bylyku, e cila ndër të tjera i kërkoi të zbulojë me hollësi se çfarë ka ndjerë pas vrasjes së tij të parë.

John Alite, i cili numëron qindra plagosje, dhe rreth 6 vrasje u shpreh: ‘Emocionalisht nuk ndjen asgjë, sidomos në atë moment. Pasi vrisja dikë mendoja thjesht të largohesha dhe të ushqehesha në ndonjë restorant. Për aq kohë sa jeton në atë realitet emocionalisht nuk ndjen gjë, por kur del nga ajo botë kupton çfarë ke bërë.’

Për të ndjekur historinë e plotë të ish-mafiozit shqiptar me famë botërore, klikoni videon e mëposhtme ku do të gjeni intervistën e plotë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...