“Do marr policinë, po liroje?” Ndjekësit shqetësohen me pamjen e Arjan Konomit

Opinionisti shqiptar, Arjan Konomi, njihet për shpirtin aventurier që ka për të shëtitur botën.

Këtë vit ai nuk është angazhuar në televizion, teksa në rrjetet e tij sociale poston shpesh pamje nga udhëtimet e tij duke eksploruar vende të ndryshme.

Së fundmi ai ka ndarë në platformën “TikTok” një video nga Australia, ku ka shqetësuar jo pak fansat me paraqitjen e tij.

Në video, Arjani duket ndryshe në fytyrë dhe me flokë të thinjura, kjo ka habitur ndjekësit në rrjetin social.

Disa nga komentet e tyre ishin: “Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Arjanit?”, “Ka bo operacione ky a ca?”, “Ku është Arjani dhe pse e ke ngrënë?”, etj.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...