Adrola Dushi flet për lidhjen me Capital T: ‘Nuk mund të ishte ndryshe pa një trim në krahë’

Adriola Dushi dhe Capital T prej kohësh përfliten për lidhjen e tyre të dashurisë, por ndonëse shpeshherë janë kapur mat, ende nuk e kanë konfirmuar. Megjithatë së fundmi Adrola ka qenë e ftuar në Top Albania Radio ku u ngacmua edhe për këtë pjesë.

“Sigurisht që më pëlqejnë trimat edhe patjetër që nuk mund të ishte ndryshe pa një trim në krahë.”, tha modelja duke qeshur, referuar dhe emrit të vërtetë të reperit, i cili quhet Trim Ademi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...