Tronditet Shkodra, vritet 33 vjecari…

Një 33-vjeçar ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të enjteje në Shkodër.

Burime paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në Hot të Ri dhe se nga të shtënat ka humbur jetën V.F.

Të dhënat janë paraprake dhe më shumë detaje pritet të kemi në vijim

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...