“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në rrjetet sociale, ku përveç humorit ndan dhe opinionet e tij lidhur me çështje të ndryshme.

Ditën e martë, ai ka postuar një foto ku shfaqet me silikon në faqe duke ironizuar personat që punojnë në televizione.

“Nuk mund të ishte ndryshe pa një trim në krahë”, Adriola Dushi pranon indirekt lidhjen me Capital T

“Meqë nëpër televizione po kërkohet më shumë silikon se përmbajtje, atëherë gati jam edhe unë…”, ka shkruar Juliani poshtë fotos.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...