Horoskopi i Paolo Fox, e premte 22 shtator 2023…

Dashi:

Nesër do të jetë një ditë e qetë për ju: diçka nuk shkon në këtë periudhë dhe, ndoshta, shkaku është puna. Kërkoni qetësinë dhe shmangni konfliktet duke u përqendruar për të shijuar vetëm një moment të mirë relaksi. Së shpejti më e keqja do të kalojë.

Demi:

Një ditë për t’u jetuar në emër të dashurisë për ju miq Demi, kjo e premte 22. Nëse jeni fejuar ose keni gjetur kohët e fundit një “flakë” të re, ajo nuk ka ngurrime: sot do të përjetoni emocione të forta. Qielli juaj ka shumë yje të rëndësishëm, kështu që dita e premte mund të shkojë mirë për ju.

Binjakët:

Edhe për ju, e nesërmja do të jetë dita ideale për të ndarë me partnerin/en ndjenjat tuaja pasi do të përjetoni takime të këndshme që nuk kanë ndodhur prej kohësh. Nga nesër ka edhe një lajm të mirë për sa i përket punës.

Gaforrja:

Pas ditëve të vështira që keni përjetuar, më në fund situata është përmirësuar. Do të përjetoni një periudhë rikuperimi që do të vazhdojë deri në tetor. Jini kërkues për ekuilibrin tuaj, si në punë ashtu edhe në jetën private.

Luani:

Jeni ende duke përjetuar një fazë krejtësisht të favorshme si në aspektin e dashurisë ashtu edhe në atë të punës. Java e ardhshme do të karakterizohet edhe nga hyrja e Hënës në shenjën tuaj. Deri në nëntor mund të bëni zgjedhje të rëndësishme që mund të ndryshojnë jetën tuaj.

Virgjëresha:

Pas dy ditësh shumë të lodhshme më në fund do të jeni në gjendje të relaksoheni pak, e pritshme të dielën. Nëse punoni për veten tuaj, është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen. Lajm edhe për ata që janë në kërkim të dashurisë, pasi një rreze e re është në rrugë e sipër.

Peshorja:

Nuk do jetë aspak një ditë e mirë për ju për shkak të ankthit dhe mendimeve të shumta që ju shoqërojnë. Puna gjithashtu do t’ju sjellë probleme, kështu që këshilla është të përqendroheni te dashuria pasi keni një Venus të favorshëm.

Akrepi:

Nesër do të përjetoni një ditë mjaft pozitive. Periudha juaj e rikuperimit më në fund ka filluar pas një vere që nuk ju dha shumë. Lajme të rëndësishme janë rrugës, si për punën ashtu edhe për dashurinë.

Shigjetari:

Përdoreni këtë të premte për të pushuar pas disa ditësh në të cilat nuk keni pasur qoftë dhe një pauzë relaksi. Megjithatë, bëni kujdes nga nervozizmi edhe nëse në krahasim me muajin e kaluar gjërat janë më mirë. Kujdes bëni sidomos në punë.

Bricjapi:

Nesër do të fokusoheni të kuptoni nëse një histori funksionon apo jo. Forma juaj fizike është në rënie, kështu që këshilla është të ktheheni në rrugën e duhur duke u marrë me ndonjë sport. Kujdes nga debatet!

Ujori:

Nesër do të jetë një javë shumë interesante nga shumë këndvështrime. Por së pari, rifitoni hapësirën tuaj si në dashuri, ashtu edhe për sa i përket kohës së lirë.

Peshqit:

Ditë rikuperimi për ju nesër sidomos në dashuri ku keni përjetuar disa ditë tension. Sqarimet në dashuri do të mbërrijnë në tetor, por shumë nga ju do të kenë ide të qarta në ditët në vijim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...