“Data e ndryshimit”/ Kjo do të jetë dita më me fat e muajit tetor për secilën shenjë të horoskopit

Nëse u bë kohë që gjërat nuk po ju shkojnë mirë, muajt e fundit, ngushullohuni me faktin se nuk jeni vetëm. Shumë prej shenjave të zodiakut, në faza të ndryshme, ndihen me fat e në të tjera, me më pak. Por, duhet të dini se në tetor planetet do të nisin rrugëtime të reja astrologjike dhe disa shenjave do u shkojnë gjërat fjollë.. Zbuloni cila është dita më me fat gjatë muajit tetor, sipas shenjës suaj.

Dashi – 23 tetor

Këtë ditë mund të ndodhin gjëra që nuk i prisnit fare, prandaj shënojeni dhe jetojeni maksimalisht.

Demi – 18 tetor

Dita ideale për të marrë vendime dhe për të vepruar në lidhje me ëndrrat tuaja. Përdorni kreativitetin si guidë dhe mos harroni të manifestoni.

Binjakët – 29 tetor

Kjo ditë do t’ju kujtojë sesa e rëndësishme është të veproni pas qëllimeve tuaja dhe t’i thoni PO mundësive që ju jepen. Merrni risqe.

Gaforrja – 19 tetor

Atë ditë mund të marrësh ndihmë nga dikush për të arritur shumë larg! Krijo objektiva të reja, përgatitu dhe planifiko.

Luani – 24 tetor

Do të bëni premtime dhe do të mendoni në afatgjatë për lidhjen me njeriun që keni pranë zemrës.

Virgjëresha – 3 tetor

Do të ndiheni e rilindur, sidomos në aspektin e dashurisë, pjellorisë dhe kreativitetit.

Peshorja – 24 tetor

Nëse po mendoni të bëni serioze marrëdhënien tuaj, mos kini frikë të merrni hapin të parët. Eshtë koha e duhur për të bërë ca premtime.

Akrepi – 15 tetor

Dita më e mirë për t’u përballur me gjëra që ju kanë penguar rrugën tuaj gjatë gjithë kësaj kohe.

Shigjetari – 29 tetor

Eksploroni sensualitetin tuaj dhe lidhuni më shumë me gjëra që ju japin kënaqësi.

Bricjapi – 19 tetor

Dëgjoje zemrën më shumë se çdo tjetër atë ditë. Kapni shanset dhe shijojeni ditën maksimalisht.

Ujori – 21 tetor

Sigurohuni të reflektoni në lidhje me mësimet që keni marrë për të arritur ku jeni sot.

Peshqit – 3 tetor

Mos kini frikë të lëvizni gjatë kësaj dite, pasi mund të përballeni me një mundësi të artë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...