A e gjeni dot se kush eshte kjo nuse e bukur? Nje nga kengetaret me te mira

Ky shte nje nga ciftet me te bukur Shqiptar dhe nje nga ciftete me te komentuar te showbizit.

Behet fjale per Mijrije Brahen dhe Naimin diten e dasmes se tyre. Nje cift simpatik dhe plot dashuri.

Mihria ka ndar me ndjekesit e saj ne rrjetet sociale foto nga dasma e saj nje nga momentet me te bukura te jetes se saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...