VIDEO/ Shtatzënë apo jo? Si qëndron e vërteta e veprimit që bëri Kiara Tito

Ish-banorja e spektaklit televiziv, Kiara Tito shpeshherë ka trazuar ujërat në rrjetet sociale me postimet e saj.

Së fundmi videot e herë pas hershme si dhe fotografitë e shumta me barkun e fryrë, kanë ngritur një hipotezë se moderatorja mund të jetë në pritje të ëmbël.

Nga ana tjetër Luizi s’mund të rri pa i hedhur “benzinë zjarrit”.

E se keni një ëngjëll mbrojtës? Ja cili është ai sipas shenjës tuaj së Zodiakut

Ai ka postuar në rrjetet sociale, një video nga Italia, ku në fund moderatorja shfaqet duke fërkuar barkun që është dukshëm i fryrë.

Ende çifti nuk kanë dhënë një deklaratë zyrtare nëse kjo është e vërtetë, ndonëse një burim i afërt me çiftin ka pohuar se Kiara është në muajin e dytë të shtatzënisë.

 

@eida190

#lukicouple#kiaratito #luizejlli #pregnant#goviral #fyp #bestfeeling #love 🤞🤞🤞🤞❤️❤️

♬ original sound – Eida19.Ro

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...