Monika zbulon 3 kriteret që duhet të ketë partneri i saj: E para të jetë miliarder dhe ta kete…

Aktorja e njohur Monika Lubonja është shumë

aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka postuar një shprehje në InstaStory

ku ka treguar se është në kërkim të mashkullit ideal.

Sipas Monikës ai duhet të plotësojë tre kritete kryesore, të jetë i arsyeshëm, i sjellshëm dhe miliarder.

“Do të doja një burrë të sjellshëm e të arsyeshëm. Nuk është se po kërkoj shumë nga një miliarder.”, shkruhet në postimin e ndarë nga aktorja.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...