Lojërat me “dorë” të Luizit: Kruan faqen dhe i ngre gishtin e mesit…

Këngëtarit Luiz Ejlli nuk i shterojnë frymëzimet për të qenë në listën e kryesuesve të personazheve më të ndjekur shqiptar

Dhe ndërsa është në qendër të vëmendjes nga mediat, pas “lajmit” se partnerja e tij, Kiara Tito është shtatzënë, çifti në fjalë ka vendosur së fundmi të kalojë disa ditë pushimi në Itali, nga ku nuk mungojnë publikimet e fotove, videove, madje dhe dedikime për njëri-tjetrin.

Këtë të martë, Luizi publikoi një video, në të cilën shfaqet me një dorë fallco dhe tregon përdorimet e saj.

Si fillim, ai kruan kurrizin, më pas faqen, dhe në fund ngre gishtin e mesit, duke ia drejtuar personit që po e filmon.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...