Cmendet bankomati ne vendin tone nxjerr më shumë para sec duhej

Cmendet bankomati ne Pogradec pasi ka pesuar difekt dhe ka nxjerr lek me shume sesa eshte shkruar ne ekran.

Disa persona kane terhequr pagen e tyre plus dhe leke shtes qe ja ka dhene bankomati por ky cast i bukur ka mbaruar shpejte pasi punetor te bankes kane kontaktuar me personat qe kane terhequr parate teper per ti rikthyer perser ne bank.

Banka ka humbur disa miliona leke nga ky gabim qe ka bere bankomati ndaj ekspertet thone nese terhiqni leket duhet ti numuroni gjithmon pasi bankomati dhe mund te gaboj dhe nese ju jep me shume se cduhet duhet ti ktheni perseri ne bank para se tu bie telefoni nga punonjesit e bankes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...