Shkrumbohet banesa në Livade/ Digjet çdo gjë brenda pak minutave, në banesë kur ra zjarri…

Një banesë 1-katëshe në zonën e By Pass-it në Shkodër është përfshirë nga flakët mengjesin e kësaj të hëne duke u djegur plotësisht.

Mesohet se i zoti i shtëpisë në një moshë të thyer Qamil Boçaj jetonte vetëm dhe në momentin e rënies së zjarrit nuk ka qenë i pranishëm brenda banesës duke shpëtuar edhe nga flakët të cilat janë përhapur me shpejtësi duke shkrumbuar gjithçka. Për të vënë nën kontroll flakët u angazhuan forcat zjarrfikëse të cilat pas disa orëve operacion kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve, ndërsa në ndihmë të forcave kanë ardhur edhe banorët e lagjes.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit të cilat mbeten ende të paqarta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...