“Ja q***** ropt”! Ronela Hajati shpërthen keq në skenë duke ngritur gishtin e mesit

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, është e njohur si një artiste pa komplekse, koncertet e së cilës mbledhin një numër të madh njerëzish.

Në një nga shfaqjet e saj të fundit, teksa ishte duke interpretuar në skenë këngën e saj në bashkëpunim me reperin Matolale, ka shpërthyer në skenë teksa këndon një pjesë të tekstit:

“Jam bërë gips për ty ja q***** ropt”.

Kujtojmë që Ronela Hajati është përfolur shumë kohët e fundit për interpretimet e saj në skenë, të cilat sipas ndjekësve të saj janë të tepruara.

 

@harajuku.al

#ronelahajati #kallashi #tayna #twerk #live #enca #encahaxhia #queen #melinda_ademi #melinda #dafinazeqiri #tayna #dhurtadora #eraistrefi #albania #fyp #noizy #fyyyyyyyyyyyyyyyy #viraltqr #viral

♬ original sound – HARAJUKU

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...