Habit Egli Tako: Pas ndarjes nga Olsi më kanë ngacmuar personazhe të njohur publikë!

Egli Tako dhe Olsi Bylyku i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para disa muajsh ama ende janë ndarja e tyre është shumë e përfolur në media. Tashmë duket se secili po vazhdon jetën e tij ama ende këngët e Olsit merren si dedikime për Eglin.

E ftuar ditën e sotme në rubrikën “Mos i bjer me top” në “E Diell” ka qenë Egli Tako, e cili mes shumë të tjerash rreth karrierës dhe vazhdimin e jetës së saj pas ndarjes së saj nga Olsi dhe nëse ka pasur ngacmime nga djemtë e showbizit.

Egli: Për sa i përket personazheve të showbizit po ka pasur tentativa po nuk ka pasur asnjë kthim mbrapsht…

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...