Ylli Limani paralajmëron bashkëpunimin e ri me artistë ndërkombëtarë, ja cilët janë ato

Këngëtari kosovar, Ylli Limani, nuk di të ndalet. Edhe pas një sezoni plot me koncerte dhe projekte të reja, ai ka paralajmëruar ndjekësit se kësaj rradhe do shfaqet ndryshe.

Edhe pse është duke shijuar pushimet, ai ka postuar një pjesë nga bashkëpunimi më i ri i tij me artistët ndërkombëtarë, Sidarta dhe Ramoon.

Ylli ka zbuluar gjithashtu se kënga do të publikohet në tetor dhe do të titullohet “Spiti”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...