UPSS! Kiara xheloze për modelen në klipin e Luizit

Fituesi i spektaklit televiziv “BBV2”, Luiz Ejlli, pak ditë më parë solli një projekt të ri muzikor të titulluar “Amanet”.

Ndryshe nga këngët e tjera këtë herë protagoniste në klip ishte një modele e quajtur Santiana Maloku, e cila ka qenë e ftuar në një intervistë, ku ka zbuluar disa “sekrete” në lidhje me këtë projekt.

 

E pyetur si fillim se sa është paguar nga këngëtari, ajo vendosi të mos përgjigjet.

Ndërsa, kur u pyet nëse bashkëshortja e Luizit, Kiara Tito ishte ndopak xheloze për të, modelja tha duke qeshur: “Pak po”.

Kujtojmë që tashmë miqtë e Kiarës, disa ditë më parë konfirmuan se ajo është në pritje të ëmbël.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...