Ola Bruko në një lidhje dashurie me Endri Priftin?

Gazetarja shqiptare, Ola Bruko u nda para pak kohësh nga bashkëshorti i saj, me të cilin ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë.

Aryeja e ndarjes nuk dihet ende.

Pak kohë pas divorcit, sipas portalit “Pamfleti”, Ola mësohet të jetë në një lidhje dashurie me Endri Priftin.

Marrëdhënia e tyre mendohet të ketë nisur gjatë një emisioni, kur vëllezërit Prifti ishin jo vetëm këngëtarë, por edhe bashkë-prezantues me gazetaren.

Çifti mësohet ta kenë çuar marrëdhënien në një stad më serioz, pasi kanë nisur bashkëjetesën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...